Zde uvedené nože jsou na prodej.

Pořízení nože od nožíře není tuctovým nákupem. Je to krok plnící přání která zrají už nějakou tu dobu i bouřlivý atak na lásku na první pohled. Nekupujete pouze kus ostré oceli a osmirkovaného dřeva ale vytváříte nové partnerství či dokonce přátelství s řemeslníkem který podlehl touze a neustále se snaží obohacovat svět čepelí.

Pokud Vás některý z mých nožů nenechává chladným či chladnou a dokonce si Vám líbí natolik, že uvažujete o vlastnictví, navrhuji tento postup:

1) Zavolejte mi nebo napište.

Tak se dozvíte, je li Vámi vybraný kus ještě k mání a hlavně si můžeme o noži více popovídat. Je mi jasné, že pro zjištění zda nůž splní všechna Vaše očekávání, obrázek a krátký popis nestačí. Zodpovím Vám všechny relevantní otázky a také se případně domluvíme na způsobu dopravy a platby.

Dopravu obvykle řeším přepravou GLS, nebo poštou, která je v ceně nože. Dobírku oceňuji 50tikorunou navíc.

Platbu můžete po dohodě poukázat na účet 155641048/0300,
fakturu s Vámi dodanými údaji, není li dohodnuto jinak, tisknu na druhou stranu adresního lístku na balíčku, nebo přikládám ke krabičce s nožem.

2) Poté co balíček obdržíte, ozvěte se mi prosím znovu

ať mohu přijmout Vaše nadšené díky, případně si je vysloužit vyřešením případných nesrovnalostí či nedorozumění.

___________________________________________________________________________________________________KONTAKTY A HLAVNÍ STRÁNKA